Sada 4 moderních nástěnných svítidel černá IP44 – Baleno II

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104582 Dodejte svému interiéru moderní šmrnc s nástěnným svítidlem Baleno II. Dodává se v... více informací »
Sada 4 moderních nástěnných svítidel černá IP44 - Baleno II
Značka: QAZQA
1 775 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104582 Dodejte svému interiéru moderní šmrnc s nástěnným svítidlem Baleno II. Dodává se v...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104582
Dodejte svému interiéru moderní šmrnc s nástěnným svítidlem Baleno II. Dodává se v sadě 4 kusů, takže za příjemnou cenu získáte dostatek osvětlení! Nástěnné svítidlo má hloubku 9 cm, délku 6,5 cm a výšku 15 cm. Pěkná věc na Baleno II je, že lampa dává světlo nahoře i dole. To vám dává krásný, atmosférický světelný efekt. Sadu 4 nástěnných svítidel doplníte 8 světelnými zdroji GU10 (max. 35 Watt). Tak si je nezapomeňte objednat zvlášť. Díky hodnotě IP44 je nástěnné svítidlo odolné proti stříkající vodě, ideální pro umístění vedle vchodových dveří nebo dokonce do koupelny. Pokud chcete vytvořit ještě více atmosféry, můžete nástěnná svítidla připojit ke stmívači. Toto elegantní nástěnné svítidlo by nemělo chybět ve vašem moderním interiéru.

Akční a ve slevě kousek Sada 4 moderních nástěnných svítidel černá IP44 - Baleno II od společnosti se zárukou kvality QAZQA máte možnost sehnat bezpečně online téměř zdarma. Právě nyní za skvělou cenu 1 775 Kč.