Sada 4 hliníkových otočných a sklopných skvrn – Rondoo 1 nahoru

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95618 Tento povrchový nástavec Rondoo 1 up se hodí do každého interiéru. Má průměr 9,5 cm a... více informací »
Sada 4 hliníkových otočných a sklopných skvrn - Rondoo 1 nahoru
Značka: QAZQA
1 989 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95618 Tento povrchový nástavec Rondoo 1 up se hodí do každého interiéru. Má průměr 9,5 cm a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 95618
Tento povrchový nástavec Rondoo 1 up se hodí do každého interiéru. Má průměr 9,5 cm a výšku 12,5 cm. Velikost montážní desky má průměr 9,5 cm. Toto místo je vyrobeno z hliníku a má luxusní kvalitativní vzhled. Stropní hrnec má armaturu GU10. Doplňte jej světelným zdrojem GU10 o maximálním výkonu 50 W. Příjemným doplňkem k tomuto stropnímu reflektoru je jeho výklopnost: osvětlete tak svůj prostor tak, jak chcete! Rondoo 1 up je také stmívatelný (stmívač není součástí dodávky). Toto nástěnné bodové světlo Rondoo 1 nahoře jednoduché, ale stylové pro váš strop. Nyní ještě levnější jako sada 4! Exkluzivní produkt jde sehnat právě teď tu zařazený v rubrice nastenna svitidla! Nyní najdete zcela nové výrobky ve zmíněné sekci ve výprodejové akci!

Tento diskontní kus Sada 4 hliníkových otočných a sklopných skvrn - Rondoo 1 nahoru od značky s dobrým jménem QAZQA jednoduše můžete získat právě nyní za výhodnou cenu! Teď za akční cenu 1 989 Kč.