Sada 4 bodově bílých otočných a sklopných – Rondoo 1 nahoru

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95616 Tento povrchový nástavec Rondoo 1 up se hodí do každého interiéru. Má průměr 9,5 cm a... více informací »
Sada 4 bodově bílých otočných a sklopných - Rondoo 1 nahoru
Značka: QAZQA
1 239 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95616 Tento povrchový nástavec Rondoo 1 up se hodí do každého interiéru. Má průměr 9,5 cm a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 95616
Tento povrchový nástavec Rondoo 1 up se hodí do každého interiéru. Má průměr 9,5 cm a výšku 12,5 cm. Velikost montážní desky má průměr 9,5 cm. Tento spot je vyroben z hliníku v bílé barvě a má luxusní kvalitativní vzhled. Stropní hrnec má armaturu GU10. Doplňte jej světelným zdrojem GU10 o maximálním výkonu 50 W. Příjemným doplňkem k tomuto stropnímu reflektoru je jeho výklopnost: osvětlete tak svůj prostor tak, jak chcete! Rondoo 1 up je také stmívatelný (stmívač není součástí dodávky). Toto nástěnné bodové světlo Rondoo 1 nahoře jednoduché, ale stylové pro váš strop. Nyní ještě levnější jako sada 4!Kvalitní a levný kus Sada 4 bodově bílých otočných a sklopných – Rondoo 1 nahoru seženete snadno tu na webu ve známé kategorii nastenna svitidla. Podívejte se na oblíbené produkty z této sekce za rozumné peníze. Mezi zákazníky oblíbená značka QAZQA pro vás vyrábí špičkové výrobky. Však to vidíte sami!

Tento unikátní kousek Sada 4 bodově bílých otočných a sklopných - Rondoo 1 nahoru od výrobce s dlouholetou historií QAZQA pohodlně získáte tady a teď právě za extra cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 1 239 Kč.