Sada 3 zapuštěných hliníkových sklopných světlometů – Lock 2

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98713 Toto zapuštěné místo Lock 2 se perfektně hodí do moderního prostředí, vypadá skvěle v hale nebo v kuchyni!... více informací »
Sada 3 zapuštěných hliníkových sklopných světlometů - Lock 2
Značka: QAZQA
1 665 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98713 Toto zapuštěné místo Lock 2 se perfektně hodí do moderního prostředí, vypadá skvěle v hale nebo v kuchyni!...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98713
Toto zapuštěné místo Lock 2 se perfektně hodí do moderního prostředí, vypadá skvěle v hale nebo v kuchyni! S hodnotou IP IP20 je toto zapuštěné místo vhodné pouze pro zavěšení uvnitř. Příjemným doplňkem tohoto zapuštěného místa je, že každý světelný bod lze naklánět nezávisle na sobě. Takže můžete osvětlit tmavé rohy v domě, kam chcete! Lock 2 je vyroben z hliníku, který poskytuje elegantní a moderní povrch. Instalační rozměry tohoto zámku 2: délka 16 cm, šířka 8 cm a hloubka 9 cm. Celková velikost tohoto místa je 9,4 cm široká a 17,6 cm dlouhá. Se dvěma světelnými zdroji GU10 o maximálním výkonu 50 W můžete toto zapuštěné bodové světlo dokončit. Pokud si chcete večer uklidnit, můžete tuto lampu také ztlumit (stmívač není součástí dodávky). Rozjasněte svůj domov s tímto zámkem 2! Nyní ještě levnější jako sada 3! Tento unikátní produkt Sada 3 zapuštěných hliníkových sklopných světlometů – Lock 2 máte možnost získat taky na našem webu ve známé sekci podhledove svetlo! Máme pro vás nové zboží z této známé kategorie za výprodejovou cenu. U nás toho najdete mnohem více, u nás totiž najdete více skvělých kousků od dodavatele QAZQA. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Dodavatel QAZQA pro své zákazníky dodává top sortiment.

Tento velmi žádaný produkt Sada 3 zapuštěných hliníkových sklopných světlometů - Lock 2 originál od výrobce QAZQA snadno získáte tady nyní opravdu výhodně. Levně za 1 665 Kč.