Sada 3 zapuštěných bodových světel kulatá ocel vč. LED IP65 – jednoduše

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97438 Toto Simply je super elegantní kulaté zapuštěné místo. Provedeno v elegantní a broušené oceli. Místo je... více informací »
Sada 3 zapuštěných bodových světel kulatá ocel vč. LED IP65 - jednoduše
Značka: QAZQA
625 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97438 Toto Simply je super elegantní kulaté zapuštěné místo. Provedeno v elegantní a broušené oceli. Místo je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97438
Toto Simply je super elegantní kulaté zapuštěné místo. Provedeno v elegantní a broušené oceli. Místo je univerzálně použitelné, protože není tak velké. Díky tomu je instalace snadná do téměř jakéhokoli stropu. Bod má průměr 8,2 cm. Instalační rozměry: hloubka 5 cm a průměr 7 cm. S hodnotou IP IP65 je lampa také velmi odolná proti vlhkosti, a proto je ideální pro umístění do koupelny nebo venku. Jednoduše je vybaven vestavěným LED modulem s 350 lumeny, 3000 Kelviny a 5 Watt. Dokonale vhodné zapuštěné místo pro každého! Nyní ještě levnější jako sada 3. Tento akční a ve slevě produkt Sada 3 zapuštěných bodových světel kulatá ocel vč. LED IP65 – jednoduše máte možnost najít nyní tady na našem webu umístěný v sekci podhledove svetlo. Nyní můžete koupit parádní výrobky z naší sekce v bezva akci!

Kvalitní produkt Sada 3 zapuštěných bodových světel kulatá ocel vč. LED IP65 - jednoduše od naší známé značky QAZQA snadno můžete najít aktuálně na našich stránkách za výprodejovou cenu! Ceny od 625 Kč.