Sada 3 venkovských závěsných svítidel šedá – Dory

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95631 Závěsná lampa Dory je rustikální závěsná lampa s rustikálně šedým povrchem pro... více informací »
Sada 3 venkovských závěsných svítidel šedá - Dory
Značka: QAZQA
3 175 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95631 Závěsná lampa Dory je rustikální závěsná lampa s rustikálně šedým povrchem pro...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 95631
Závěsná lampa Dory je rustikální závěsná lampa s rustikálně šedým povrchem pro atraktivní vzhled. Lampa je vhodná do jídelny, kuchyně, ložnice a obývacího pokoje. Tuto lampu uděláte ještě více vzrušující zavěšením krásné žárovky s objímkou E27 (max. 40 W). Díky tomu je tato lampa lákadlem vašeho interiéru. Lampa má průměr 30,5 cm a výšku 130 cm, kterou můžete v případě potřeby zkrátit během instalace. Montážní deska má průměr 10,5 cm. Šňůra má délku 90 cm. Závěsná lampa Dory je mimořádně univerzální a bude skvělým doplňkem vašeho domova. Nyní ještě levnější jako sada 3! Vysoce kvalitní kus jde získat prostě tady a teď na našem webu zařazený v kategorii zavesna svitidla! Mrkněte na jiné výrobky z této populární sekce za mimořádně nízkou cenu! Oblíbená značka QAZQA má kvalitní zboží. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Exkluzivní produkt Sada 3 venkovských závěsných svítidel šedá - Dory od značky s tradicí a dobrou pověstí QAZQA můžete nakoupit tady teď právě pořád výhodně. Výhodně teď u nás za 3 175 Kč.