Sada 3 pinových černých bodů včetně LED IP44 solar – Sunshine

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95144 Prikspot Sunshine v sadě 3 je základní zahradní místo. Je kompaktní a proto ideální pro... více informací »
Sada 3 pinových černých bodů včetně LED IP44 solar - Sunshine
Značka: QAZQA
721,65 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95144 Prikspot Sunshine v sadě 3 je základní zahradní místo. Je kompaktní a proto ideální pro...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 95144
Prikspot Sunshine v sadě 3 je základní zahradní místo. Je kompaktní a proto ideální pro umístění na vaši zahradu! Navzdory své kompaktní velikosti dokáže velmi dobře zvýraznit například strom ve vaší zahradě. Je to nepřímé světlo, díky kterému je večerní posezení venku opravdu příjemné! Černá barva je velmi nadčasová. S hodnotou IP IP44 je odolný proti stříkající vodě, a proto je vhodný do deště. Každé místo má vestavěný LED modul 6 lumenů a 3000 Kelvinů, je okamžitě připraven zářit ve vaší zahradě! Hlava spotu je nastavitelná, takže jej můžete svítit, kamkoli chcete. Sluneční skvrny jsou navzájem propojeny drátem a ten je pak připojen k solárnímu přijímači, který musíte umístit na slunce, aby skvrny spálily. Je vybaven solárním panelem, který se také nazývá solární energie. Během dne lampa pohlcuje sluneční paprsky a konečně ji používá od večera do úsvitu. Vestavěný solární článek je plně funkční bez kabeláže a je napájen bateriemi, které se automaticky nabíjejí na slunci … Má celkovou výšku 26,7 cm a průměr 9 cm. Výrobek je dodáván s kabelem a zástrčkou o maximální délce 240 cm. Hlava bodu je nastavitelná, takže můžete světlo nasměrovat tam, kam chcete. Moderní a elegantní zahradní místo: to je sluneční svit. Unikátní a žádaný produkt Sada 3 pinových černých bodů včetně LED IP44 solar – Sunshine je k dispozici teď tady u nás umístěný v kategorii solarni svetla. Nyní můžete získat ještě ostatní zboží z této populární sekce v akci. U nás vám nabízíme více, u nás najdete další skvělé kousky od výrobce QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vynikající výrobek Sada 3 pinových černých bodů včetně LED IP44 solar - Sunshine od oblíbené značky QAZQA pohodlně pořídíte v naší internetové nabídce za nejnižší cenu! Aktuálně výhodně za 721,65 Kč.