Sada 2 průmyslových závěsných lamp bílých stmívatelných 38 cm – Anteros

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95725 Must-have, která by neměla chybět ve vašem průmyslovém interiéru, je tato robustní... více informací »
Sada 2 průmyslových závěsných lamp bílých stmívatelných 38 cm - Anteros
Značka: QAZQA
3 419 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95725 Must-have, která by neměla chybět ve vašem průmyslovém interiéru, je tato robustní...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 95725
Must-have, která by neměla chybět ve vašem průmyslovém interiéru, je tato robustní závěsná lampa Anteros. Díky jeho krásné lesklé bílé barvě a velkým kovovým svorkám okamžitě vytvoříte správný průmyslový vzhled. Matná skleněná deska na spodní straně zajišťuje, že se světlo rovnoměrně šíří po vaší pracovní ploše. Je krásná nad jídelním stolem nebo na kuchyňském ostrově, ale také krásná nad stolem v kanceláři. Anteros má průměr 38 cm a výšku 117 cm, které můžete v případě potřeby zkrátit během instalace. Vezměte prosím na vědomí, že světelný zdroj není součástí dodávky. Žárovku lze snadno kombinovat s LED žárovkou E27 s max. Výkonem 60 W. Díky přímému světlu lze žárovku funkčně použít v jakékoli místnosti. Chytněte tedy šanci a dokončete svůj průmyslový vzhled s touto robustní závěsnou lampou Anteros. K dispozici také v různých barvách. Nyní ještě levnější jako sada 2!
Neodolatelný produkt Sada 2 průmyslových závěsných lamp bílých stmívatelných 38 cm – Anteros můžete získat lehce na našem webu umístěný v rubrice zavesna svitidla! Najděte si další zboží z naší sekce ve výprodejové akci! Mezi zákazníky oblíbený výrobce QAZQA má k dispozici top zboží

Hodně žádaný produkt Sada 2 průmyslových závěsných lamp bílých stmívatelných 38 cm - Anteros od společnosti s dlouholetou tradicí QAZQA jednoduše můžete získat v naší aktuální nabídce za výborné peníze. Nyní pořídíte za super cenu 3 419 Kč.