Sada 2 nástěnných průmyslových svítidel měď – Brent

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104544 Mohl by váš industriální interiér používat cool nástěnnou lampu? Pak je Brent to, co... více informací »
Sada 2 nástěnných průmyslových svítidel měď - Brent
Značka: QAZQA
2 019 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104544 Mohl by váš industriální interiér používat cool nástěnnou lampu? Pak je Brent to, co...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104544
Mohl by váš industriální interiér používat cool nástěnnou lampu? Pak je Brent to, co hledáte! Nástěnné svítidlo je vyrobeno z oceli a povrchově upraveno mědí. Má hloubku 11 cm, výšku 19 cm a délku 11 cm. Mosazné uzávěry mají průměr 8 cm a výšku 12 cm. Dvě nástěnná svítidla doplníte dvěma světelnými zdroji, z nichž každý má objímku E27 s max. 40 Watt. Brent je stmívatelný externím stmívačem, který není součástí dodávky. Spoty lze nastavit odděleně od sebe, takže vždy určíte, kam světlo dopadá. super šikovný! Dokončete svůj industriální interiér s Brentem. Tento žádaný produkt jde sehnat lehce tu v kategorii nastenna svitidla! Nyní najdete kvalitní kusy ve zmiňované rubrice na pár kliknutí. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky od značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Vynikající produkt Sada 2 nástěnných průmyslových svítidel měď - Brent od značky s dlouholetou historií QAZQA pohodlně dostanete právě nyní v akci! Aktuálně v akci od 2 019 Kč.