Sada 2 moderních stojacích lamp LED chrom – Line-up

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95757 Tato stojací lampa je krásná díky své jednoduchosti. Tato chromová LED stojací lampa... více informací »
Sada 2 moderních stojacích lamp LED chrom - Line-up
Značka: QAZQA
4 125 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95757 Tato stojací lampa je krásná díky své jednoduchosti. Tato chromová LED stojací lampa...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 95757
Tato stojací lampa je krásná díky své jednoduchosti. Tato chromová LED stojací lampa Line-up je elegantní a moderní. V přípravku je za bílým plastovým proužkem skryt LED pásek. To znamená, že světlo je distribuováno rovnoměrně a nedochází k nepříjemným pohledům. Stojací lampa Line-up má třípolohový dotykový stmívač, který lze ovládat z horní části lampy. To vám umožní upravit intenzitu světla podle potřeby. Tato lampa je navíc nastavitelná na základně. Stojací lampa Line-up je perfektní, když máte omezený prostor a přesto chcete atraktivní a moderní lampu. Lampa má průměr 2,8 cm a výšku 122 cm. Základna má průměr 16 cm. Šňůra má délku 170 cm. Žárovka má 12 W, 960 lumenů, 3000 Kelvinů a 30000 hodin hoření. Doplňte svůj interiér line-upem! Nyní ještě levnější jako sada 2!Tento velmi oblíbený produkt máte možnost koupit také tu na stránkách umístěný v kategorii stojaci lampy. Podívejte se na podobné produkty z této známé kategorie za skvělou cenu! Přední výrobce QAZQA vám představuje top produkty. Máme toho více, prozkoumejte u nás další prověřené produkty značky QAZQA. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní produkt Sada 2 moderních stojacích lamp LED chrom - Line-up od značky QAZQA jednoduše můžete sehnat tady a teď za super peníze. Nyní pořídíte za super cenu 4 125 Kč.