Sada 10 zapuštěných reflektorů z hliníku – Qure

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102690 Tento Qure zcela zapadá do moderního prostředí, vypadá skvěle v hale nebo v kuchyni! S... více informací »
Sada 10 zapuštěných reflektorů z hliníku - Qure
Značka: QAZQA
1 445 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102690 Tento Qure zcela zapadá do moderního prostředí, vypadá skvěle v hale nebo v kuchyni! S...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102690
Tento Qure zcela zapadá do moderního prostředí, vypadá skvěle v hale nebo v kuchyni! S hodnotou IP IP20 je toto zapuštěné místo vhodné pouze pro zavěšení uvnitř. Příjemným doplňkem tohoto zapuštěného místa je to, že je sklopné. Takže můžete osvětlit tmavé rohy v domě, kam chcete! Bod je čtvercový, ale má kulatou velikost instalace, ideální pro montáž. Instalační rozměry tohoto Qure: průměr 9 cm a hloubka 10 cm. Celková velikost tohoto místa je 10 cm na délku a šířku. Se světelným zdrojem GU10 o maximálním výkonu 50 W můžete tento Qure dokončit úplně. Pokud chcete večer zútulnit, můžete tuto lampu také ztlumit (stmívač není součástí dodávky). Osvětlete svůj domov tímto Qure. Nyní ještě levnější jako sada 10!
Unikátní a oblíbený produkt můžete najít aktuálně tady a teď na našich stránkách v sekci podhledove svetlo. Nyní si můžete vybrat ještě podobné produkty ve zmiňované kategorii za báječnou cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce QAZQA pro své zákazníky poskytuje špičkové zboží A to je teprve začátek! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce také další kvalitní zboží od dodavatele QAZQA. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný kus Sada 10 zapuštěných reflektorů z hliníku - Qure od společnosti s předním postavením na trhu QAZQA lze nakoupit u nás nyní za mimořádně nízkou cenu. Právě nyní za 1 445 Kč.