Sada 10 zapuštěných bodových zlatých naklápěcích – Cisco

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104356 Zlatý zapuštěný spot Cisco je dodáván v mega sadě 10 kusů! Dostatečná pro osvětlení... více informací »
Sada 10 zapuštěných bodových zlatých naklápěcích - Cisco
Značka: QAZQA
2 679 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104356 Zlatý zapuštěný spot Cisco je dodáván v mega sadě 10 kusů! Dostatečná pro osvětlení...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104356
Zlatý zapuštěný spot Cisco je dodáván v mega sadě 10 kusů! Dostatečná pro osvětlení vašeho prostoru. Skvrny jsou vyrobeny z hliníku a mají zlatou barvu. Cisco má průměr 8,9 cm a výšku 8 cm. Instalační hloubka je 7,5 cm v průměru a 10 cm do hloubky. Spoty doplníte 10 světelnými zdroji GU10 o maximálním výkonu 50 Wattů, nezapomeňte si je objednat samostatně. Pokud chcete vytvořit extra atmosféru, můžete lampu připojit k externímu stmívači, který není součástí balení. Dolaďte svůj interiér zapuštěným bodem Cisco!
Kvalitní a velmi žádaný kus Sada 10 zapuštěných bodových zlatých naklápěcích – získáte nyní tady u nás ve známé rubrice podhledove svetlo. Vyberte si akční produkty z této kategorie za internetové ceny. Máme toho více, prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky od výrobce QAZQA. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce QAZQA má v nabídce velmi kvalitní produkty.

Tento skvělý kus Sada 10 zapuštěných bodových zlatých naklápěcích - Cisco od značky s tradicí a dobrou pověstí QAZQA pohodlně získáte momentálně na našich stránkách za báječnou cenu! Nyní pořídíte za super cenu 2 679 Kč.