Sada 10 zapuštěných bodových svítidel z bílé oceli – Carree

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98712 Robustní čtvercový otočný čep z bílé oceli a sklopné zapuštěné místo! Opravdu patří do moderního... více informací »
Sada 10 zapuštěných bodových svítidel z bílé oceli - Carree
Značka: QAZQA
2 705 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98712 Robustní čtvercový otočný čep z bílé oceli a sklopné zapuštěné místo! Opravdu patří do moderního...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98712
Robustní čtvercový otočný čep z bílé oceli a sklopné zapuštěné místo! Opravdu patří do moderního prostředí. Tento Carree 1 je sklopný, takže můžete osvětlit své temné rohy v domě, jak chcete. Má délku a šířku 10,2 cm. Instalační rozměry: délka a šířka 9,3 cm a hloubka 10 cm. Doplňte jej světelným zdrojem GU10 o maximálním výkonu 50 W. Dalším pěkným doplňkem tohoto zapuštěného místa je, že jej lze spojit s několika do nebo společně. Můžete tedy spojit dva nebo čtyři dohromady, jak chcete! Ocelová verze mu okamžitě dodává moderní nádech. Můžete jej také ztlumit (stmívač není součástí dodávky). Jeďte tvrdě a vyberte si tento Carree! Nyní ještě levnější jako sada 10!

Tento neodolatelný výrobek Sada 10 zapuštěných bodových svítidel z bílé oceli - Carree od kvalitní společnosti QAZQA je dostupný tady teď téměř zdarma. Produkt momentálně prodáváme za 2 705 Kč.