Sada 10 zapuštěných bodových světlometů černě nastavitelných – Qure

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102691 Tento černý Qure se zcela hodí do moderního prostředí, skvěle vypadá na chodbě nebo v kuchyni! S hodnotou IP... více informací »
Sada 10 zapuštěných bodových světlometů černě nastavitelných - Qure
Značka: QAZQA
2 339 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102691 Tento černý Qure se zcela hodí do moderního prostředí, skvěle vypadá na chodbě nebo v kuchyni! S hodnotou IP...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102691
Tento černý Qure se zcela hodí do moderního prostředí, skvěle vypadá na chodbě nebo v kuchyni! S hodnotou IP 20 je pouze pro zavěšení uvnitř. Příjemným doplňkem tohoto zapuštěného místa je, že se dá naklonit. Takže si můžete osvětlit temná zákoutí ve svém domě, kdekoli chcete! Bod je čtvercový, ale má kulatou instalační velikost, ideální pro montáž. Instalační rozměry tohoto Qure: průměr 9 cm a hloubka 10 cm. Obecná velikost tohoto místa je 10 cm na délku a šířku. Doplňte tento Qure světelným zdrojem GU10 s maximálním výkonem 50 wattů. Pokud si ji chcete večer zútulnit, můžete tuto lampu také ztlumit (stmívač není součástí balení). Rozjasněte svůj domov s tímto Qure. Nyní ještě levnější jako sada 10!

Tento velmi oblíbený kousek Sada 10 zapuštěných bodových světlometů černě nastavitelných - Qure od značky s tradicí a dobrou pověstí QAZQA jednoduše můžete sehnat u nás teď za mimořádně nízkou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 2 339 Kč.