Sada 10 ks zapuštěných bodových svítidel ocelových sklopných – Cisco

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104355 Tyto Cisco spoty by neměly chybět v moderním interiéru. Díky své ocelové barvě krásně... více informací »
Sada 10 ks zapuštěných bodových svítidel ocelových sklopných - Cisco
Značka: QAZQA
2 225 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104355 Tyto Cisco spoty by neměly chybět v moderním interiéru. Díky své ocelové barvě krásně...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104355
Tyto Cisco spoty by neměly chybět v moderním interiéru. Díky své ocelové barvě krásně vyniknou na bílém stropě. Spony jsou vyrobeny z hliníku. Každý bod má průměr 8,9 cm a výšku 8 cm. Zapuštěné rozměry skvrn jsou 10 cm hluboké a 7,5 cm v průměru. Pro dokončení spotů je potřeba objednat 10 světelných zdrojů GU10 s max. 50 Watty. Spoty jsou stmívatelné externím stmívačem, který není součástí dodávky. Cisco je nastavitelné, takže se vždy rozhodnete, kam světlo svítí. Rozsviťte svůj obývací pokoj, kuchyň nebo ložnici se zapuštěnými bodovými svítidly Cisco! Velmi žádaný výrobek je k dispozici bez obtíží tady na našem webu zařazený v rubrice podhledove svetlo. Nyní pořídíte nové zboží ze zmíněné sekce za nejnižší cenu! U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce najdete další kvalitní zboží od výrobce QAZQA. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný výrobek Sada 10 ks zapuštěných bodových svítidel ocelových sklopných - Cisco od společnosti QAZQA jde pořídit právě teď v naší nabídce za outletovou cenu. V akci za cenu 2 225 Kč.