Rustikální stolní lampa rez – Lentera

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96689 Jaká pěkná stolní lampa, tato Lentera od QAZQA. Má výšku 43 cm a průměr 23 cm. Lampa je... více informací »
Rustikální stolní lampa rez - Lentera
Značka: QAZQA
1 605 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96689 Jaká pěkná stolní lampa, tato Lentera od QAZQA. Má výšku 43 cm a průměr 23 cm. Lampa je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 96689
Jaká pěkná stolní lampa, tato Lentera od QAZQA. Má výšku 43 cm a průměr 23 cm. Lampa je dodávána s kabelem a zástrčkou, má délku 170 cm. Základna má průměr 18 cm. Rezavě hnědá barva okamžitě dodává lampě rustikální nádech, takže se perfektně hodí do venkovského nebo art deco interiéru. Doplňte Lenteru světelným zdrojem o maximálně 40 wattech, který se vejde do velké armatury E27. Tato lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače. Dávej pozor; světelný zdroj a stmívač nejsou zahrnuty, ale můžete si snadno objednat další položky z našeho internetového obchodu. Hodí se pěkně do obývacího pokoje nebo ložnice. Dopřejte svému interiéru venkovský nádech s touto krásnou stolní lampou!Akční a ve slevě produkt Rustikální stolní lampa rez – Lentera pořídíte mimo jiné tady na stránkách v oblíbené sekci stolni lampy! Vyberte si kvalitní zboží ve zmiňované rubrice za extra cenu! Dodavatel QAZQA nabízí top produkty.

Tento oblíbený kus Rustikální stolní lampa rez - Lentera od přední značky QAZQA je k získání právě teď v nabídce skutečně levně! Nabídky od 1 605 Kč.