Romantické stropní svítidlo bílé s listy – Feder

Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 94016 Stropní svítidlo Feder je skutečným poutačem. Kapota vyrobená z plastových pružin... více informací »
Romantické stropní svítidlo bílé s listy - Feder
Značka: Trio Leuchten
1 117,75 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 94016 Stropní svítidlo Feder je skutečným poutačem. Kapota vyrobená z plastových pružin...

Výrobce: Trio Leuchten
Produkt číslo: 94016
Stropní svítidlo Feder je skutečným poutačem. Kapota vyrobená z plastových pružin působí útulně a šíří teplé bílé světlo. Dodejte tomuto prázdnému prostoru atmosférický nádech nebo zavěste tuto překvapivou lampu do ložnice! Toto stropní svítidlo má chromovou základnu, průměr 38 cm a výšku 58 cm. Montážní deska má průměr 11,5 cm a výšku 2,5 cm. Lampa je také stmívatelná (stmívač není součástí dodávky). Můžete si tak doma vytvořit přesně tu správnou atmosféru! Feder má velké objímky E27 a je dodáván bez světelných zdrojů, takže si je objednejte s nimi (max. 28 Watt každý). Rozhodněte se pro romantickou atmosféru a vsaďte na stropní svítidlo Feder!
Ve slevě tento produkt Romantické stropní svítidlo bílé pořídíte bezstarostně tady na stránkách v populární kategorii stropni svitidla. Podívejte se na ještě jiné produkty ze zmíněné kategorie za nejlepší ceny. Přední dodavatel Trio Leuchten dlouhodobě vyrábí skvělé výrobky. za překvapivě výhodné ceny!

Často hledaný kus Romantické stropní svítidlo bílé s listy - Feder od dodavatele s dlouholetou historií Trio Leuchten k dostání u nás za výhodné peníze. Cena od 1 117,75 Kč.