Romantická závěsná lampa bílá s listy – Feder

Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 94015 Závěsné svítidlo Feder je skutečným poutačem. Kukla vyrobená z plastového peří... více informací »
Romantická závěsná lampa bílá s listy - Feder
Značka: Trio Leuchten
3 455 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 94015 Závěsné svítidlo Feder je skutečným poutačem. Kukla vyrobená z plastového peří...

Výrobce: Trio Leuchten
Produkt číslo: 94015
Závěsné svítidlo Feder je skutečným poutačem. Kukla vyrobená z plastového peří má útulný vzhled a šíří teplé bílé světlo. Dodejte tomuto prázdnému prostoru atmosférický nádech nebo zavěste tuto překvapivou lampu do ložnice! Toto závěsné svítidlo má chromovou základnu o průměru 70 cm. Celková výška je maximálně 150 cm, tuto lze při montáži zkrátit na minimálně 96. Montážní deska má průměr 10,6 cm a výšku 6 cm. Bílé stínítko má průměr 70 cm a výšku 60 cm. Šňůra má délku 84 cm. Lampa je také stmívatelná (stmívač není součástí dodávky). Můžete si tak doma vytvořit přesně tu správnou atmosféru! Feder má čtyři malé svítidla E14 a je dodáván bez světelných zdrojů, takže si je objednejte s nimi (max. 28 Watt každý). Rozhodněte se pro romantickou atmosféru a vsaďte na závěsnou lampu Feder!
Unikátní produkt Romantická závěsná lampa bílá s listy – Feder máte možnost pořídit taky na stránkách umístěný v sekci zavesna svitidla. Nyní můžete získat ještě další produkty ve zmiňované rubrice snadno online! Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. Podívejte se také na více kousků od značky Trio Leuchten. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Trio Leuchten má k dispozici top výrobky.

Hodně prodávaný produkt Romantická závěsná lampa bílá s listy - Feder od značky s dobrým jménem Trio Leuchten můžete koupit momentálně na našich stránkách za výhodné peníze! Ceny již od 3 455 Kč.