Romantická stojací lampa bílá s růžovým odstínem 40 cm – Simplo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98104 Wow! Toto je skutečný poutač doma. Romantická stojací lampa, dokončená v bílém kovu se starorůžovým... více informací »
Romantická stojací lampa bílá s růžovým odstínem 40 cm - Simplo
Značka: QAZQA
3 505 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98104 Wow! Toto je skutečný poutač doma. Romantická stojací lampa, dokončená v bílém kovu se starorůžovým...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98104
Wow! Toto je skutečný poutač doma. Romantická stojací lampa, dokončená v bílém kovu se starorůžovým sametovým stínidlem. Zlatá vnitřní strana stínu poskytuje příjemný světelný efekt. Stojací lampu můžete použít jako poutač v obývacím pokoji nebo k vytvoření atmosféry v ložnici. Lampa by nevypadala ani v kanceláři. Základna Simplo má výšku 145 cm a průměr 24 cm. Stínidlo má průměr 40 cm a výšku 40 cm. To znamená, že stojací lampa má celkovou výšku 178 cm. Je také vybaven kabelem se zástrčkou s vypínačem, který můžete ovládat nohou. Stojací lampa Simplo je vybavena svítidlem E27, takže pro tuto Simplo poskytněte světelný zdroj (max. 60 W) a užívejte si náladovou lampu do obývacího pokoje! Pomocí externího stmívače můžete večer snadno ztlumit lampu. Dokončete svůj interiér a vyberte si Simplo!Hodně povedený výrobek Romantická stojací lampa bílá s růžovým odstínem 40 cm – můžete dostat v pohodě tu na našem webu v populární rubrice stojaci lampy! Připravili jsme parádní produkty ve zmíněné kategorii za internetové ceny! To ovšem není vše, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás další produkty od dodavatele QAZQA. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Žádaný produkt Romantická stojací lampa bílá s růžovým odstínem 40 cm - Simplo s pečetí kvality od značky QAZQA snadno můžete získat na našich stránkách nyní výhodně. Ceny již od 3 505 Kč.