Romantická stojací lampa bílá – peří

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94758 S touto nápadnou stojací lampou zdobenou peřím máte okamžitě doma krásný poutač! Tato... více informací »
Romantická stojací lampa bílá - peří
Značka: QAZQA
3 605 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94758 S touto nápadnou stojací lampou zdobenou peřím máte okamžitě doma krásný poutač! Tato...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 94758
S touto nápadnou stojací lampou zdobenou peřím máte okamžitě doma krásný poutač! Tato lampa již vytváří atmosféru, i když není ani zapnutá, můžete vidět, jak krásná je tato lampa, když vyzařuje pěkné teplé bílé světlo! Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Lampu dokončíte světelným zdrojem s výbojkou E27 (max. 40 W). Lampa má výšku 155 cm. Šňůra má délku 90 cm. Přineste atmosféru do vašeho domova s podlahovou lampou Feather!
Tento exkluzivní výrobek je k dispozici bez obtíží na webu umístěný v sekci stojaci lampy. Nyní koupíte ostatní kusy z naší rubriky za parádní cenu! To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! U nás totiž najdete více kvalitních produktů od výrobce QAZQA. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel QAZQA dlouhodobě nabízí vysoce kvalitní produkty.

Tento skvělý produkt Romantická stojací lampa bílá - peří od společnosti s výborným jménem QAZQA snadno můžete získat na našich stránkách teď za výborné peníze. Levně za cenu 3 605 Kč.