Retro závěsná lampa zlatá 40 cm – plátek

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91091 Slice je závěsná lampa z retro stylu bydlení! Závěsná lampa je vyrobena z hliníku v... více informací »
Retro závěsná lampa zlatá 40 cm - plátek
Značka: QAZQA
3 305 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91091 Slice je závěsná lampa z retro stylu bydlení! Závěsná lampa je vyrobena z hliníku v...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91091
Slice je závěsná lampa z retro stylu bydlení! Závěsná lampa je vyrobena z hliníku v mosazi. Je proto zcela dokončen ve zlatě, což mu dodává luxusní vzhled. Tento retro poutač rozjasní váš interiér! Protože závěsná lampa má průřez uprostřed stínu, vytváří se speciální světelný efekt. Plátek má průměr 40 cm a maximální výšku 168 cm. Montážní deska má průměr 14 cm. Doplňte svůj plátek světelným zdrojem, který se vejde do svítidla E27 (max. 60 W). Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače pro večerní příjemnou atmosféru!Velmi oblíbený kousek můžete najít právě tady na webu ve známé sekci zavesna svitidla! Nyní můžete koupit akční produkty z této oblíbené sekce ve výprodejové akci! Významný dodavatel QAZQA nabízí kvalitní výrobky Udělejte si radost. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce další vybrané kousky značky QAZQA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Retro závěsná lampa zlatá 40 cm - plátek od naší známé značky QAZQA snadno pořídíte momentálně na webu za mimořádně nízkou cenu! Cenově vychází na 3 305 Kč.