Retro závěsná lampa černá 50 cm – Lina Cono

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103157 Závěsná lampa Lina Cono vyniká svým jedinečným a hravým designem. Je vyrobena z odolné černé látky s... více informací »
Retro závěsná lampa černá 50 cm - Lina Cono
Značka: QAZQA
2 715 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103157 Závěsná lampa Lina Cono vyniká svým jedinečným a hravým designem. Je vyrobena z odolné černé látky s...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103157
Závěsná lampa Lina Cono vyniká svým jedinečným a hravým designem. Je vyrobena z odolné černé látky s kovem, což je charakteristické pro design této lampy. Perfektní k použití jako poutač nad jídelním stolem nebo v hale! Díky otevřenému designu stínu bude světlo hravě rozptýleno. Stínidlo má průměr 50 cm. Je výškově nastavitelný: minimálně 75,5 cm a maximálně 198 cm. Svítilna má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 60 W). Jste připraveni na více zábavy? Poté je tato lampa stmívatelná pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Vneste do svého domova retro atmosféru s naší Lina Cono! Zajímavý produkt Retro závěsná lampa černá 50 cm – Lina Cono jde pořídit teď tu na stránkách v populární sekci zavesna svitidla. Pořiďte si další produkty z této známé rubriky za výhodné peníze! To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. U nás najdete další kousky od značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Populární výrobce QAZQA poskytuje kvalitní výrobky. Podívejte se sami!

Oblíbený kus Retro závěsná lampa černá 50 cm - Lina Cono od společnosti s dlouholetou tradicí QAZQA získáte zrovna dneska téměř zdarma. Aktuálně za 2 715 Kč.