Retro závěsná lampa bílá 40 cm – Lina Hive 40

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91046 Závěsná lampa Lina Hive 40 vyniká svým jedinečným a hravým designem. Je vyrobena z pevné... více informací »
Retro závěsná lampa bílá 40 cm - Lina Hive 40
Značka: QAZQA
3 119 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91046 Závěsná lampa Lina Hive 40 vyniká svým jedinečným a hravým designem. Je vyrobena z pevné...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91046
Závěsná lampa Lina Hive 40 vyniká svým jedinečným a hravým designem. Je vyrobena z pevné bílé látky s kovem, která je charakteristická pro design této lampy. Zavěste tuto lampu například nad jídelní stůl nebo v předsíni pro útulnou atmosféru. Díky otevřenému designu stínidla bude světlo rozptýleno hravou formou. Lina Hive 40 má průměr 40 cm a výšku 203 cm, kterou můžete při instalaci zkrátit na 85 cm. Montážní deska má průměr 12 cm. Lampa má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednávejte s ní (max. 60 Watt). Dostupné i v jiných tvarech, dobře kombinovatelné.
Tento skvělý produkt můžete koupit také tady u nás v oblíbené sekci zavesna svitidla. Nyní získáte parádní produkty z naší rubriky za příznivou cenu. Populární dodavatel QAZQA dlouhodobě poskytuje prvotřídní výrobky. A to je teprve začátek! U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás také více kvalitních produktů od dodavatele QAZQA. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější výrobek Retro závěsná lampa bílá 40 cm - Lina Hive 40 od značky se zárukou kvality QAZQA snadno můžete najít tady teď právě extra se slevou. Nyní pořídíte jen za 3 119 Kč.