Retro závěsná lampa bílá 40 cm – Lina Ball 40

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91041 Závěsná lampa Lina Ball 40 vyniká jedinečným kulatým a hravým designem. Je vyrobena z... více informací »
Retro závěsná lampa bílá 40 cm - Lina Ball 40
Značka: QAZQA
2 905 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91041 Závěsná lampa Lina Ball 40 vyniká jedinečným kulatým a hravým designem. Je vyrobena z...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91041
Závěsná lampa Lina Ball 40 vyniká jedinečným kulatým a hravým designem. Je vyrobena z pevné bílé látky s kovem, která je charakteristická pro design této lampy. Zavěste tuto lampu například nad jídelní stůl nebo v předsíni pro útulnou atmosféru. Díky otevřenému designu stínidla bude světlo rozptýleno hravou formou. Lina Ball 40 má průměr 40 cm a výšku 193 cm, kterou můžete při instalaci zkrátit na 80 cm. Lampa má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednávejte s ní (max. 60 Watt). Dostupné i v jiných tvarech, dobře kombinovatelné. Zajímavý produkt naleznete snadno tu na našem webu ve známé sekci zavesna svitidla. Vyhledejte si jiné produkty ve zmiňované rubrice za super cenu! Tento vyjímečný výrobce QAZQA pro své zákazníky poskytuje skvělé výrobky. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také další skvělé produkty od dodavatele QAZQA. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý produkt Retro závěsná lampa bílá 40 cm - Lina Ball 40 od značky se skvělou pověstí QAZQA můžete získat momentálně na našich stránkách za super peníze. Nyní pořídíte za super cenu 2 905 Kč.