Retro stolní lampa zelená s bronzem – Milou

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97339 Chcete si rozzářit pracovní stůl hezkou stolní lampou? Pak je tato Milou opravdu něco pro vás. Hodí se do... více informací »
Retro stolní lampa zelená s bronzem - Milou
Značka: QAZQA
959 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97339 Chcete si rozzářit pracovní stůl hezkou stolní lampou? Pak je tato Milou opravdu něco pro vás. Hodí se do...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97339
Chcete si rozzářit pracovní stůl hezkou stolní lampou? Pak je tato Milou opravdu něco pro vás. Hodí se do retro interiéru, ale na své si přijde i v industriálním prostředí. Tip: hezké i do dětského pokoje. Lampa má malou objímku E14 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednávejte s ní (max. 40 Watt). Lampu (stmívač není součástí dodávky) můžete také stmívat, aby ve vašem pokoji vyzařovala útulné světlo. Stolní lampa Milou je vyrobena z kovu v matně zeleném provedení. Stínidlo lampy má bílý vnitřek, aby se světlo dobře šířilo. Má výšku 38 cm, délku 26 cm a základna má průměr 16 cm. Šňůra má délku 190 cm a je vybavena vypínačem. Milou je k dispozici i v jiných barvách, takže si lampu můžete zcela přizpůsobit svému interiéru. Připravte si práci na stole s touto cool lampou!

Tento akční a ve slevě produkt Retro stolní lampa zelená s bronzem - Milou od spolehlivé značky QAZQA snadno seženete v aktuální nabídce za outletovou cenu. Právě teď za cenu 959 Kč.