Artemide svíditla

Retro stolní lampa mosaz s rámem Granny černá 25 cm – Kaso

Tento diskontní kousek Retro stolní lampa mosaz s rámem Granny černá 25 cm - Kaso od oblíbené značky se zárukou kvality QAZQA můžete koupit v naší internetové nabídce za výprodejovou cenu! Nyní za akční cenu 1 369 Kč.
EAN: 8718881071973
Retro stolní lampa mosaz s rámem Granny černá 25 cm - Kaso
Ověřit dostupnost
Značka: QAZQA
1 369

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 95314
Stolní lampa Kaso s jednoduchým a elegantním designem je obraz sám o sobě. Toto mosazné svítidlo je krásné ve své jednoduchosti s mramorovou základnou. Zejména v kombinaci s krásným odstínem Granny Frame, který má design starého stínidla vaší babičky, ale nyní je v módě díky otevřenému designu pouze rámu z tenkého kovového drátu natřeného černě. Díky minimalistickému designu je zdroj světla jasně viditelný, což je zcela v souladu se současnými trendy. Tato kapuce se perfektně hodí do každého interiéru, protože má něco starého, ale určitě také něco nového a moderního.
Lampa má průměr 25 cm a výšku 52 cm. Základna má průměr 18 cm. Šňůra má délku 200 cm. Lampu zakončíte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 W), kterou je nutné objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky).
Celkově vzato, krásná klasická stolní lampa!