Retro stolní lampa černá s bronzem – Milou

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97337 Chcete svůj stůl rozjasnit pěknou stolní lampou? Pak je tento Milou pro vás opravdu něco. Hodí se do retro... více informací »
Retro stolní lampa černá s bronzem - Milou
Značka: QAZQA
935 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97337 Chcete svůj stůl rozjasnit pěknou stolní lampou? Pak je tento Milou pro vás opravdu něco. Hodí se do retro...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97337
Chcete svůj stůl rozjasnit pěknou stolní lampou? Pak je tento Milou pro vás opravdu něco. Hodí se do retro interiéru, ale může si také přijít na své v průmyslovém prostředí. Tip: také pěkné ve školce. Žárovka má malou objímku E14 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 40 W). Můžete také ztlumit lampu (stmívač není součástí dodávky), aby vyzařovala útulné světlo ve vašem pokoji. Stolní lampa Milou je vyrobena z kovu v matném černém provedení. Stínítko má bílý interiér, aby se světlo dobře šířilo. Má výšku 38 cm, délku 26 cm a základna má průměr 16 cm. Šňůra má délku 190 cm a je vybavena vypínačem. Milou je k dispozici také v jiných barvách, takže můžete lampu zcela přizpůsobit svému interiéru. Připravte si práci na stole s tímto skvělým světlem!
Akční a ve slevě produkt Retro stolní lampa černá s bronzem můžete nakoupit v pohodě tady na webu zařazený v sekci stolni lampy! Připravili jsme pro vás akční zboží z této sekce za akční cenu! To však není všechno, náš sortiment je široký. Máme v nabídce ovšem další produkty od výrobce QAZQA. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka QAZQA vyrábí skvělé produkty. Podívejte se sami.

Hodně oblíbený produkt Retro stolní lampa černá s bronzem - Milou od kvalitní společnosti QAZQA jednoduše najdete již dnes za extra cenu! Právě teď jen za 935 Kč.