Retro stolní lampa bílá s bronzem – Milou

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97338 Chcete svůj stůl rozjasnit pěknou stolní lampou? Pak je tento Milou pro vás opravdu něco. Hodí se do retro... více informací »
Retro stolní lampa bílá s bronzem - Milou
Značka: QAZQA
805 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97338 Chcete svůj stůl rozjasnit pěknou stolní lampou? Pak je tento Milou pro vás opravdu něco. Hodí se do retro...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97338
Chcete svůj stůl rozjasnit pěknou stolní lampou? Pak je tento Milou pro vás opravdu něco. Hodí se do retro interiéru, ale může si také přijít na své v průmyslovém prostředí. Tip: také pěkné ve školce. Žárovka má malou objímku E14 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 40 W). Můžete také ztlumit lampu (stmívač není součástí dodávky), aby vyzařovala útulné světlo ve vašem pokoji. Stolní lampa Milou je vyrobena z kovu v matném bílém provedení. Stínítko má bílý interiér, aby se světlo dobře šířilo. Má výšku 38 cm, délku 26 cm a základna má průměr 16 cm. Šňůra má délku 190 cm a je vybavena vypínačem. Milou je k dispozici také v jiných barvách, takže můžete lampu zcela přizpůsobit svému interiéru. Připravte si práci na stole s tímto skvělým světlem!

Ve slevě tento produkt Retro stolní lampa bílá s bronzem - Milou od známého předního výrobce QAZQA je k sehnání právě teď v naší nabídce za super cenu. Právě lze objednat jen za 805 Kč.