Retro stojací lampa šedá se zeleným odstínem Granny – Classico

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95298 Vraťte se zpět v čase s touto retro stojací lampou Classico. Zelená kukla Granny je zpět s... více informací »
Retro stojací lampa šedá se zeleným odstínem Granny - Classico
Značka: QAZQA
2 685 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95298 Vraťte se zpět v čase s touto retro stojací lampou Classico. Zelená kukla Granny je zpět s...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 95298
Vraťte se zpět v čase s touto retro stojací lampou Classico. Zelená kukla Granny je zpět s pomstou a vypadá skvěle v obývacím pokoji, ložnici nebo jídelně. Stínidlo má průměr 45 cm a výšku 44 cm. Lampa má celkovou výšku 175 cm a podstavec má průměr 25 cm. Classico doplníte světelným zdrojem s výbojkou E27 (40 Watt), který si musíte objednat zvlášť. Lampa je dodávána s kabelem (190 cm). Je stmívatelný pomocí externího stmívače, který není součástí dodávky. Classico je klasika mezi stojacími lampami a ve vašem interiéru by rozhodně neměla chybět! Diskontní produkt můžete najít právě zde tady na stránkách v rubrice nezařazené. Najděte si nové produkty z této známé sekce za báječnou cenu. Věhlasná značka prodává vysoce kvalitní výrobky U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás další kvalitní kousky od výrobce . Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento nejprodávanější produkt Retro stojací lampa šedá se zeleným odstínem Granny - Classico od výrobce QAZQA můžete nakoupit v naší internetové nabídce za skvělou cenu. Nyní za 2 685 Kč.