Retro stojací lampa šedá s růžovým odstínem Granny – Classico

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95299 Vraťte se zpět v čase s touto retro stojací lampou Classico. Růžový odstín Granny je zpět... více informací »
Retro stojací lampa šedá s růžovým odstínem Granny - Classico
Značka: QAZQA
2 329 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95299 Vraťte se zpět v čase s touto retro stojací lampou Classico. Růžový odstín Granny je zpět...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 95299
Vraťte se zpět v čase s touto retro stojací lampou Classico. Růžový odstín Granny je zpět s pomstou a vypadá skvěle v obývacím pokoji, ložnici nebo jídelně. Lampa je vyrobena ze dřeva s látkou. Stínidlo má průměr 45 cm a výšku 44 cm. Lampa má celkovou výšku 175 cm a podstavec má průměr 25 cm. Classico doplníte světelným zdrojem s výbojkou E27 (40 Watt), který si musíte objednat zvlášť. Lampa je dodávána s kabelem (190 cm). Je stmívatelný pomocí externího stmívače, který není součástí dodávky. Classico je klasika mezi stojacími lampami a ve vašem interiéru by rozhodně neměla chybět! Povedený kousek Retro stojací lampa šedá s růžovým odstínem Granny – Classico máte možnost nakoupit bezprostředně tu na našich stránkách v populární rubrice nezařazené! Nyní si můžete vybrat zlevněné kusy z této rubriky za internetové ceny. Dodavatel pro vás vyrábí prvotřídní výrobky U nás vám nabídneme víc, podívejte se taky na další kvalitní produkty od značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní produkt Retro stojací lampa šedá s růžovým odstínem Granny - Classico od skvělé značky QAZQA pohodlně pořídíte na našich stránkách teď za výhodnou cenu. Zrovna nyní za cenu 2 329 Kč.