Retro nástěnná lampa zlatá / mosazná se stínidlem – Demi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97362 Naše nástěnná lampa Demi je opravdu skvělá zábava! Je krásně dokončen v matné černé barvě se zlatým... více informací »
Retro nástěnná lampa zlatá / mosazná se stínidlem - Demi
Značka: QAZQA
1 665 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97362 Naše nástěnná lampa Demi je opravdu skvělá zábava! Je krásně dokončen v matné černé barvě se zlatým...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97362
Naše nástěnná lampa Demi je opravdu skvělá zábava! Je krásně dokončen v matné černé barvě se zlatým odstínem s bílým vnitřkem. To vytváří pěkný světelný efekt! Nástěnnou lampu doplníte příjemným světelným zdrojem o maximálním výkonu 60 W, který se vejde do svítidla E27. Lampu můžete ztlumit pomocí externího stmívače; tak si určete svoji vlastní atmosféru v domě! Má celkovou délku 75 cm. Montážní deska pro stěnu má průměr 8 cm. Lampa je dodávána s kabelem a zástrčkou o maximální délce 160 cm. Hledáte pěkný poutač na zdi ve své ložnici nebo ve svém obývacím pokoji? Pak je Demi pro vás! Tento akční a ve slevě kousek Retro nástěnná lampa zlatá / mosazná se stínidlem – Demi jde získat již dnes tu na našem webu ve známé kategorii nastenna svitidla! Podívejte se na akční kusy z této populární sekce jednoduše online!

Diskontní výrobek Retro nástěnná lampa zlatá / mosazná se stínidlem - Demi od našeho výrobce QAZQA lze pořídit v aktuální nabídce v akci! Levně za cenu 1 665 Kč.