Retro nástěnná lampa zlatá 18 cm IP44 – Nautica 2 ovál

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91858 Toto stmívatelné nástěnné a stropní svítidlo v námořním stylu má stejnojmenné jméno:... více informací »
Retro nástěnná lampa zlatá 18 cm IP44 - Nautica 2 ovál
Značka: QAZQA
2 379 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91858 Toto stmívatelné nástěnné a stropní svítidlo v námořním stylu má stejnojmenné jméno:...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91858
Toto stmívatelné nástěnné a stropní svítidlo v námořním stylu má stejnojmenné jméno: Nautica. Přiveďte do svého domova útulnou retro / vintage atmosféru s touto lodní lampou. Má pouzdro ze zlata / mosazi z těžkého kovu s robustním povrchem, a proto má silný a robustní vzhled. Sklo má reliéf, který jej dotváří a dodává mu speciální světelný efekt. Toto nástěnné a stropní svítidlo má výšku 18 cm, délku 14 cm a hloubku 10 cm. Lampa má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte. Protože má Nautica hodnotu IP IP44, je vhodná do vlhkých místností, jako je koupelna, ale může být umístěna i venku za deště. Vydejte se na nostalgický pocit s touto nástěnnou a stropní lampou Nautica.

Unikátní a oblíbený produkt Retro nástěnná lampa zlatá 18 cm IP44 - Nautica 2 ovál od společnosti s předním postavením na trhu QAZQA můžete nakoupit tady ve výprodejové akci! Aktuálně v akci od 2 379 Kč.