Retro nástěnná lampa hnědá IP44 – Nautica kulatá

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91853 Toto stmívatelné nástěnné a stropní svítidlo v námořním stylu má stejnojmenné jméno:... více informací »
Retro nástěnná lampa hnědá IP44 - Nautica kulatá
Značka: QAZQA
4 829 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91853 Toto stmívatelné nástěnné a stropní svítidlo v námořním stylu má stejnojmenné jméno:...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91853
Toto stmívatelné nástěnné a stropní svítidlo v námořním stylu má stejnojmenné jméno: Nautica. Přiveďte do svého domova útulnou retro / vintage atmosféru s touto lodní lampou. Má těžký kovový hnědý kryt s robustním povrchem, který mu dodává silný a robustní vzhled. Sklo má reliéf, který jej dotváří a dodává mu speciální světelný efekt. Toto nástěnné a stropní svítidlo má průměr 24 cm a hloubku 10 cm. Montážní deska má průměr 12,5 cm. Lampa má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte. Protože má Nautica hodnotu IP IP44, je vhodná do vlhkých místností, jako je koupelna, ale může být umístěna i venku za deště. Vydejte se na nostalgický pocit s touto nástěnnou a stropní lampou Nautica.
Výjimečný kus můžete sehnat právě tady u nás v populární sekci venkovni nastenne svetlo. Nyní koupíte oblíbené výrobky ve zmiňované rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Velmi oblíbený produkt Retro nástěnná lampa hnědá IP44 - Nautica kulatá od kvalitní společnosti QAZQA pohodlně pořídíte u nás za výhodnou cenu! Momentálně v akci za 4 829 Kč.