Retro nástěnná lampa hnědá 18 cm IP44 – Nautica 2 ovál

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91855 Toto stmívatelné nástěnné a stropní svítidlo v námořním stylu má stejnojmenné jméno:... více informací »
Retro nástěnná lampa hnědá 18 cm IP44 - Nautica 2 ovál
Značka: QAZQA
2 975 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91855 Toto stmívatelné nástěnné a stropní svítidlo v námořním stylu má stejnojmenné jméno:...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91855
Toto stmívatelné nástěnné a stropní svítidlo v námořním stylu má stejnojmenné jméno: Nautica. Přiveďte do svého domova útulnou retro / vintage atmosféru s touto lodní lampou. Má těžký kovový hnědý kryt s robustním povrchem, který mu dodává silný a robustní vzhled. Sklo má reliéf, který jej dotváří a dodává mu speciální světelný efekt. Tato nástěnná lampa má výšku 18 cm, délku 14 cm a hloubku 10 cm. Lampa má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte. Protože má Nautica hodnotu IP IP44, je vhodná do vlhkých místností, jako je koupelna, ale může být umístěna i venku za deště. Vydejte se na nostalgický pocit s touto nástěnnou a stropní lampou Nautica. Žádaný kus Retro nástěnná lampa hnědá 18 cm IP44 – Nautica jde získat bez problémů tady na našem webu ve známé rubrice venkovni nastenne svetlo. Připravili jsme ještě další produkty z této oblíbené kategorie jednoduše online. V očích zákazníků populární značka QAZQA dlouhodobě nabízí top zboží To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty od značky QAZQA. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Retro nástěnná lampa hnědá 18 cm IP44 - Nautica 2 ovál od kvalitního výrobce QAZQA najdete zde teď za parádní cenu. Výhodně teď u nás za 2 975 Kč.