Retro nástěnná lampa chrom 23 cm IP44 – Nautica 1 ovál

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91851 Toto stmívatelné nástěnné a stropní svítidlo v námořním stylu má stejnojmenné jméno:... více informací »
Retro nástěnná lampa chrom 23 cm IP44 - Nautica 1 ovál
Značka: QAZQA
3 269 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91851 Toto stmívatelné nástěnné a stropní svítidlo v námořním stylu má stejnojmenné jméno:...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91851
Toto stmívatelné nástěnné a stropní svítidlo v námořním stylu má stejnojmenné jméno: Nautica. Přiveďte do svého domova útulnou retro / vintage atmosféru s touto lodní lampou. Má chromované pouzdro z těžkého kovu s robustním povrchem, který mu dodává silný a robustní vzhled. Sklo má reliéf, který jej dotváří a dodává mu speciální světelný efekt. Toto nástěnné a stropní svítidlo má výšku 23 cm, délku 16,5 cm a hloubku 10,5 cm. Lampa má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte. Protože má Nautica hodnotu IP IP44, je vhodná do vlhkých místností, jako je koupelna, ale může být umístěna i venku za deště. Vydejte se na nostalgický pocit s touto nástěnnou a stropní lampou Nautica. Tento diskontní výrobek jde získat právě tady u nás v populární rubrice venkovni nastenne svetlo. Nyní můžete koupit oblíbené výrobky ve zmiňované rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu! Významná značka QAZQA představuje skvělé zboží.

Vysoce kvalitní kousek Retro nástěnná lampa chrom 23 cm IP44 - Nautica 1 ovál od dodavatele kvalitních produktů QAZQA můžete koupit tady a teď právě až neuvěřitelně levně. Nyní za 3 269 Kč.