Retro nástěnná lampa chrom 18 cm IP44 – Nautica 2 ovál

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91852 Toto stmívatelné nástěnné a stropní svítidlo v námořním stylu má stejnojmenné jméno:... více informací »
Retro nástěnná lampa chrom 18 cm IP44 - Nautica 2 ovál
Značka: QAZQA
2 655 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91852 Toto stmívatelné nástěnné a stropní svítidlo v námořním stylu má stejnojmenné jméno:...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91852
Toto stmívatelné nástěnné a stropní svítidlo v námořním stylu má stejnojmenné jméno: Nautica. Přiveďte do svého domova útulnou retro / vintage atmosféru s touto lodní lampou. Má chromované pouzdro z těžkého kovu s robustním povrchem, který mu dodává silný a robustní vzhled. Sklo má reliéf, který jej dotváří a dodává mu speciální světelný efekt. Toto nástěnné a stropní svítidlo má výšku 18 cm, délku 14 cm a hloubku 10 cm. Lampa má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte. Protože má Nautica hodnotu IP IP44, je vhodná do vlhkých místností, jako je koupelna, ale může být umístěna i venku za deště. Vydejte se na nostalgický pocit s touto nástěnnou a stropní lampou Nautica.Tento skvělý produkt můžete dostat v pohodě tu na našich stránkách v kategorii venkovni nastenne svetlo. Vyberte si kvalitní produkty z této populární rubriky za zcela nejnižší cenu. Tato značka QAZQA má špičkový sortiment. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se také na více skvělých produktů značky QAZQA. Najdete je níže na této stránce.

Tento kvalitní a levný kus Retro nástěnná lampa chrom 18 cm IP44 - Nautica 2 ovál od skvělé a známé značky QAZQA pohodlně dostanete zrovna dneska za příznivou cenu. Stojí teď u nás 2 655 Kč.