Retro kulatá bodová mosaz se stropní deskou 3-světlo – Gissi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96506 Rádi bychom vám představili sérii Gissi, velmi šikovné místo v elegantní barvě! Elegantní design se dokonale... více informací »
Retro kulatá bodová mosaz se stropní deskou 3-světlo - Gissi
Značka: QAZQA
1 119 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96506 Rádi bychom vám představili sérii Gissi, velmi šikovné místo v elegantní barvě! Elegantní design se dokonale...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 96506
Rádi bychom vám představili sérii Gissi, velmi šikovné místo v elegantní barvě! Elegantní design se dokonale hodí k mnoha různým interiérům a stylům, možná i vašemu? Můžete plně využít praktickou povahu modelu, zaměřit reflektor na perfektní místo, abyste už nikdy nebyli ve tmě! Lampa má výšku 14,5 cm. Montážní deska má průměr 20,5 cm. Lampu zakončíte třemi světelnými zdroji s objímkou GU10 (max. 35 Watt), kterou je nutné objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Pozvedněte příjemnou atmosféru svého interiéru na ještě vyšší úroveň!
Unikátní a žádaný produkt Retro kulatá bodová mosaz se můžete najít jednoduše tady na našem webu v sekci bodova svetla. Nyní si můžete vybrat parádní zboží z této populární rubriky za výprodejovou cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více! U nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky od výrobce QAZQA. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka QAZQA vám může nabídnout špičkový sortiment.

Velmi oblíbený výrobek Retro kulatá bodová mosaz se stropní deskou 3-světlo - Gissi od výrobce s dobrým jménem QAZQA jednoduše můžete sehnat právě zde ve výhodné akci! Nabídka od 1 119 Kč.