Retro kulatá bodová mosaz se stropní deskou 2-světlo – Gissi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96504 Rádi bychom vám představili sérii Gissi, velmi šikovné místo v elegantní barvě! Elegantní design se dokonale... více informací »
Retro kulatá bodová mosaz se stropní deskou 2-světlo - Gissi
Značka: QAZQA
1 015 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96504 Rádi bychom vám představili sérii Gissi, velmi šikovné místo v elegantní barvě! Elegantní design se dokonale...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 96504
Rádi bychom vám představili sérii Gissi, velmi šikovné místo v elegantní barvě! Elegantní design se dokonale hodí k mnoha různým interiérům a stylům, možná i vašemu? Můžete plně využít praktickou povahu modelu, zaměřit reflektor na perfektní místo, abyste už nikdy nebyli ve tmě! Lampa má výšku 14,5 cm. Montážní deska má průměr 15 cm. Lampu zakončíte dvěma světelnými zdroji s objímkou GU10 (max. 35 Watt), kterou je nutné objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Pozvedněte příjemnou atmosféru svého interiéru na ještě vyšší úroveň!
Tento unikátní produkt Retro kulatá bodová mosaz můžete pořídit právě teď tu zařazený v rubrice bodova svetla. Připravili jsme pro vás parádní produkty z této rubriky za výborné peníze!

Velmi prodávaný produkt Retro kulatá bodová mosaz se stropní deskou 2-světlo - Gissi značky QAZQA k dostání bezpečně online za extra cenu! Nyní pořídíte za super cenu 1 015 Kč.