Retro kulatá bodová mosaz 1-světlo – Gissi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96502 Rádi bychom vám představili sérii Gissi, velmi šikovné místo v elegantní barvě! Elegantní design se dokonale... více informací »
Retro kulatá bodová mosaz 1-světlo - Gissi
Značka: QAZQA
365 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96502 Rádi bychom vám představili sérii Gissi, velmi šikovné místo v elegantní barvě! Elegantní design se dokonale...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 96502
Rádi bychom vám představili sérii Gissi, velmi šikovné místo v elegantní barvě! Elegantní design se dokonale hodí k mnoha různým interiérům a stylům, možná i vašemu? Můžete plně využít praktickou povahu modelu, zaměřit reflektor na perfektní místo, abyste už nikdy nebyli ve tmě! Lampa má výšku 14,5 cm. Montážní deska má průměr 8 cm. Lampu zakončíte světelným zdrojem s objímkou GU10 (max. 35 Watt), kterou je nutné objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Pozvedněte příjemnou atmosféru svého interiéru na ještě vyšší úroveň! Zlevněný produkt najdete mimo jiné tady u nás zařazený v kategorii nastenna svitidla! Máme pro vás kvalitní výrobky z této populární sekce za nejlepší ceny! Mezi zákazníky oblíbená značka QAZQA pro své zákazníky nabízí kvalitní sortiment. Podívejte se sami! Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků od výrobce QAZQA. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný produkt Retro kulatá bodová mosaz 1-světlo - Gissi od dodavatele zboží QAZQA jednoduše seženete u nás teď za outletovou cenu! Na našich stránkách za 365 Kč.