Rail spot 3-fázový černý – Jeany

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98358 Doplňte svou profesionální třífázovou lištu o moderní lištu Jeany. Lampa má výšku 13,4 cm, délku 11 cm a... více informací »
Rail spot 3-fázový černý - Jeany
Značka: QAZQA
415 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98358 Doplňte svou profesionální třífázovou lištu o moderní lištu Jeany. Lampa má výšku 13,4 cm, délku 11 cm a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98358
Doplňte svou profesionální třífázovou lištu o moderní lištu Jeany. Lampa má výšku 13,4 cm, délku 11 cm a šířku 3,5 cm. Na místě je místo pro montáž GU10, ale toto je třeba objednat zvlášť! Jedná se o třífázový bod, což znamená, že každý bod na kolejnici lze ovládat samostatně. Hledáte osvětlení, které můžete pověsit na zábradlí? Pak je dokonalým řešením třífázová kolejnice. Často se používá v profesionálním prostředí, jako je kancelář nebo v pohostinství. Zlevněný kus Rail spot 3-fázový černý – Jeany získáte ještě tady na stránkách v populární sekci listove osvetleni. Nyní můžete získat akční produkty z této sekce za skvělou cenu.

Tento nejprodávanější výrobek Rail spot 3-fázový černý - Jeany od společnosti s výborným jménem QAZQA můžete dostat tady nyní ve výhodné akci! Nabídky od 415 Kč.