Průmyslový stropní ventilátor černý – Magna

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97476 Jaký klenot, tento stropní ventilátor Magna! Z vnější strany zakončená černou a na... více informací »
Průmyslový stropní ventilátor černý - Magna
Značka: QAZQA
4 095 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97476 Jaký klenot, tento stropní ventilátor Magna! Z vnější strany zakončená černou a na...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97476
Jaký klenot, tento stropní ventilátor Magna! Z vnější strany zakončená černou a na vnitřní straně kapuce zlatem. Lopatky ventilátoru jsou opatřeny zlatou a černou barvou, vy si můžete vybrat, na které straně je završení! Magna je ideální pro každou místnost, kde chcete chladný a osvěžující vánek, perfektně se hodí do art deco nebo průmyslového interiéru. Ventilátor je vybaven dvěma řetězy. Jeden pro ovládání světla a druhý pro ovládání ventilátoru. Tento stropní ventilátor Magna má navíc letní polohu pro chlazení a zimní polohu pro cirkulaci teplého vzduchu dolů. Se šířkou 130 cm je tento ventilátor dostatečně široký, aby zaručil dobrou cirkulaci vzduchu ve zvoleném prostoru. Montážní deska má průměr 13 cm. Díky 43,5 decibelům je tento stropní ventilátor tichý se střídavým motorem a zajišťuje, že si budete moci vychutnat vysoce kvalitní ventilátor a současně energeticky účinné osvětlení. Perfektní stropní ventilátor do vaší ložnice, obývacího pokoje nebo kanceláře pro osvěžující a chladný prostor. K tomu, aby ventilátor svítil, je zapotřebí světelný zdroj maximálně 60 W (velká objímka E27).

Tento nejprodávanější kousek Průmyslový stropní ventilátor černý - Magna od značky s dobrým jménem QAZQA je k získání aktuálně na našich stránkách extra výhodně! Momentálně k dispozici za 4 095 Kč.