Průmyslové závěsné svítidlo rezavohnědé se stojanem na 4 světla – Cage Rack

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104349 Vzdušný design s prostorem pro pěkné dekorace! Super pěkné v kuchyni nebo nad jídelním koutem. Navrch dejte... více informací »
Průmyslové závěsné svítidlo rezavohnědé se stojanem na 4 světla - Cage Rack
Značka: QAZQA
4 009 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104349 Vzdušný design s prostorem pro pěkné dekorace! Super pěkné v kuchyni nebo nad jídelním koutem. Navrch dejte...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104349
Vzdušný design s prostorem pro pěkné dekorace! Super pěkné v kuchyni nebo nad jídelním koutem. Navrch dejte (bylinné) rostliny, abyste to dokončili. Klec závěsná lampa má rezavohnědou barvu. Je vyrobena z oceli. Je výškově nastavitelný s minimální výškou 73,5 cm a maximální výškou 150 cm. Má délku 100 cm a šířku 18 cm. Montážní deska má průměr 10 cm a výšku 2,5 cm. Šňůra, která je součástí balení, má délku 106,5 cm. Lampa má čtyři světelné body. Světelné zdroje jsou exkluzivní, objednejte si proto další čtyři světelné zdroje E27 (max. 60 wattů). Upozornění: maximální hmotnost klece závisí na síle vašeho stropu! Je dobré, když si to předem ověříte. Chystáte se na tuto pěknou závěsnou lampu?
Zlevněný výrobek jde získat právě teď tu na webu v populární rubrice zavesna svitidla. Připravili jsme pro vás skvělé produkty z této rubriky za nejlepší ceny!

Velmi prodávaný kus Průmyslové závěsné svítidlo rezavohnědé se stojanem na 4 světla - Cage Rack od dodavatele zboží QAZQA jde koupit bezpečně online trvale výhodně. Produkt koupíte teď u nás za 4 009 Kč.