Průmyslové stropní svítidlo starožitné stříbro 32 cm – kurz

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98283 Stropní lampa Course přináší do vašeho domova průmyslovou atmosféru! Patří do průmyslového nebo art deco... více informací »
Průmyslové stropní svítidlo starožitné stříbro 32 cm - kurz
Značka: QAZQA
1 015 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98283 Stropní lampa Course přináší do vašeho domova průmyslovou atmosféru! Patří do průmyslového nebo art deco...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98283
Stropní lampa Course přináší do vašeho domova průmyslovou atmosféru! Patří do průmyslového nebo art deco interiéru. Stropní svítidlo má celkovou výšku 32 cm a průměr 31 cm. Montážní deska pro strop má průměr 12,5 cm. Je krásně dokončen ve starožitné stříbrné barvě, která mu dodává rustikální vzhled. Dokončete svou lampu pěkným světelným zdrojem, který se vejde do objímky E27 (max. 60 W). Stropní svítidlo je také stmívatelné pomocí externího stmívače: večer mimořádně útulné! Doplňte svůj obývací pokoj, ložnici nebo halu stropní lampou Course! Skutečný tvůrce atmosféry v domě.

Tento kvalitní a žádaný kus Průmyslové stropní svítidlo starožitné stříbro 32 cm - kurz od dodavatele zboží QAZQA k dostání zde teď napořád výhodně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 015 Kč.