Průmyslové stropní svítidlo ocelové 3-světlo – Samia

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103772 Stropní lampa Samia je robustní průmyslová lampa se 3 body, které jsou individuálně nastavitelné.... více informací »
Průmyslové stropní svítidlo ocelové 3-světlo - Samia
Značka: Paul Neuhaus
4 115 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103772 Stropní lampa Samia je robustní průmyslová lampa se 3 body, které jsou individuálně nastavitelné....

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 103772
Stropní lampa Samia je robustní průmyslová lampa se 3 body, které jsou individuálně nastavitelné. Tímto způsobem určíte, kam světlo svítí, ideální! Samia je vyrobena z oceli. Má výšku 25 cm, délku 74,5 cm a šířku 24 cm. Stropní svítidlo doplníte 3 světelnými zdroji, každý s objímkou E27 (max. 25 W), objednejte si je samostatně. Samia je také stmívatelná pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. Průmyslové stropní svítidlo Samia se perfektně hodí do obývacího pokoje, kanceláře nebo ložnice. Takže už nečekejte!

Tento vynikající produkt Průmyslové stropní svítidlo ocelové 3-světlo - Samia od oblíbené značky Paul Neuhaus jednoduše získáte již dnes ve výhodné akci. Právě nyní za skvělou cenu 4 115 Kč.