Průmyslové stropní svítidlo ocel se dřevem 2-světlo – Samia

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103774 Stropní lampa Samia je robustní průmyslová lampa se 2 body, které jsou samostatně nastavitelné. Tímto... více informací »
Průmyslové stropní svítidlo ocel se dřevem 2-světlo - Samia
Značka: Paul Neuhaus
2 585 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103774 Stropní lampa Samia je robustní průmyslová lampa se 2 body, které jsou samostatně nastavitelné. Tímto...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 103774
Stropní lampa Samia je robustní průmyslová lampa se 2 body, které jsou samostatně nastavitelné. Tímto způsobem určíte, kam světlo svítí, ideální! Samia je vyrobena z oceli se dřevem. Má výšku 22 cm, délku 44,5 cm a šířku 24 cm. Stropní svítidlo doplníte 2 světelnými zdroji, každý s objímkou E27 (max. 40 W), objednejte si je samostatně. Samia je také stmívatelná pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. Průmyslové stropní svítidlo Samia se perfektně hodí do obývacího pokoje, kanceláře nebo ložnice. Už neváhejte!

Tento diskontní výrobek Průmyslové stropní svítidlo ocel se dřevem 2-světlo - Samia originál od výrobce Paul Neuhaus máte možnost získat v naší nabídce ve výprodejové akci! K sehnání zrovna v akci za 2 585 Kč.