Průmyslové stropní svítidlo dřevo s ocelí – Reena

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98422 Hledáte chladnou průmyslovou stropní lampu? Pak přestaňte hned hledat, tato Reena je přesně... více informací »
Průmyslové stropní svítidlo dřevo s ocelí - Reena
Značka: QAZQA
3 195 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98422 Hledáte chladnou průmyslovou stropní lampu? Pak přestaňte hned hledat, tato Reena je přesně...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98422
Hledáte chladnou průmyslovou stropní lampu? Pak přestaňte hned hledat, tato Reena je přesně to, co hledáte! Díky použití surovin, jako je ocel, v kombinaci s přírodními prvky, jako je dřevo, se tato stropní lampa perfektně hodí do vašeho robustního interiéru. Má celkovou délku 46,5 cm a výšku (bez světelných zdrojů) 12,5 cm, montážní deska má délku 20 cm. Reena je dodávána bez světelných zdrojů, vyberte si čtyři krásné E27 LED žárovky do 30 W s vláknem. Je také příjemné zvolit čtyři různé světelné zdroje pro hravý efekt. Dávej pozor! Vyberte světelné zdroje, které nemají příliš velký lumen, protože v této lampě musí být čtyři světelné zdroje. Toto stropní svítidlo je stmívatelné, je však dodáváno bez stmívače. Už nemusíte hledat, objednejte si nyní tuto dokonalou průmyslovou stropní lampu.
Zlevněný produkt Průmyslové stropní svítidlo dřevo s ocelí – Reena je k dispozici bez obtíží tady na webu v rubrice stropni svitidla. Nyní si můžete pořídit vyjímečné kusy ze zmíněné kategorie za výhodné peníze. Populární značka QAZQA vám může nabídnout kvalitní výrobky Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! To však není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce také další vybrané produkty od výrobce QAZQA. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný kus Průmyslové stropní svítidlo dřevo s ocelí - Reena od kvalitního výrobce QAZQA snadno můžete získat právě teď v nabídce za příznivou cenu! Právě nyní za 3 195 Kč.