Průmyslové stropní svítidlo černé se zlatem nastavitelné – Magnax

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102506 Stropní svítidlo Magna je skutečným poutačem pro váš domov! Tato průmyslová lampa je... více informací »
Průmyslové stropní svítidlo černé se zlatem nastavitelné - Magnax
Značka: QAZQA
1 165 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102506 Stropní svítidlo Magna je skutečným poutačem pro váš domov! Tato průmyslová lampa je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102506
Stropní svítidlo Magna je skutečným poutačem pro váš domov! Tato průmyslová lampa je vyrobena z oceli. Z vnější strany je černá a zevnitř zlatá, což vám dává útulný světelný efekt. Lampa má průměr 35 cm a výšku 41,4 cm. Stínidlo má průměr 35 cm a výšku 15 cm. Montážní deska má průměr 10 cm. Ujistěte se, že máte v svítidle pěkný zdroj světla, aby se lampa dostala ještě lépe! Světelný zdroj musí být vybaven objímkou E27 (max. 60 W), aby se vešla do svítidla. Pro vytvoření další atmosféry můžete lampu připojit ke stmívači, není to součástí dodávky. Už neváhejte a přidejte si tento milý Magnax do svého obývacího pokoje, kanceláře nebo ložnice! Tento nejprodávanější produkt Průmyslové stropní svítidlo černé se zlatem nastavitelné lze získat nyní tu na stránkách v populární sekci stropni svitidla. Nyní si můžete vybrat ještě jiné kusy z této rubriky ve výhodné akci.

Kvalitní a oblíbený výrobek Průmyslové stropní svítidlo černé se zlatem nastavitelné - Magnax od přední značky QAZQA máte možnost nakoupit právě zde napořád výhodně. Nyní za akční cenu 1 165 Kč.