Průmyslové stropní svítidlo černé se zlatem 35 cm – Magna

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94488 Stropní svítidlo Magna je jedním z našich oblíbených. Dokonale se hodí do tvrdého a... více informací »
Průmyslové stropní svítidlo černé se zlatem 35 cm - Magna
Značka: QAZQA
1 805 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94488 Stropní svítidlo Magna je jedním z našich oblíbených. Dokonale se hodí do tvrdého a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 94488
Stropní svítidlo Magna je jedním z našich oblíbených. Dokonale se hodí do tvrdého a průmyslového interiéru. Rafinovanou lampou je stropní lampa Magna. Tato lampa má nejen krásný design zvenčí, ale také zevnitř. Zlatá barva dává fantastický efekt. Zapněte světlo a váš domov bude zahalen do krásné zlaté záře! Lampa je také stmívatelná (stmívač není součástí dodávky). Tímto způsobem můžete ve svém domě vytvořit přesně tu správnou atmosféru! Svítilna má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 40 W). Tato stropní lampa má průměr 33,5 cm a výšku 22 cm. Vyberte si atmosféru a jděte na stropní svítidlo Magna! Absolutně miloval Magnu? Super! Tato stropní lampa je k dispozici také jako stojací lampa, závěsná lampa nebo stolní lampa.Zajímavý kousek lze sehnat aktuálně na webu ve známé kategorii stropni svitidla. Nyní si můžete koupit parádní produkty z naší rubriky za parádní cenu!

Tento designový produkt Průmyslové stropní svítidlo černé se zlatem 35 cm - Magna od dodavatele kvalitních produktů QAZQA pořídíte zrovna opravdu levně. Nyní můžete mít za 1 805 Kč.