Průmyslové stropní svítidlo černé se sklopným zlatem – Magna

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97586 Stropní svítidlo Magna je jedním z našich oblíbených. Dokonale se hodí do tvrdého a... více informací »
Průmyslové stropní svítidlo černé se sklopným zlatem - Magna
Značka: QAZQA
2 765 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97586 Stropní svítidlo Magna je jedním z našich oblíbených. Dokonale se hodí do tvrdého a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97586
Stropní svítidlo Magna je jedním z našich oblíbených. Dokonale se hodí do tvrdého a průmyslového interiéru. Tato lampa má nejen krásný design zvenčí, ale také zevnitř. Zlatá barva působí jemně a hřejivě. Můžete upravit stínidlo a nechat světlo svítit, kam chcete. Lampa je také stmívatelná (stmívač není součástí dodávky). Tímto způsobem můžete ve svém domě vytvořit přesně tu správnou atmosféru! Svítilna má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 60 W). Tato stropní lampa má výšku 28 cm, stínidlo má průměr 35 cm. Vyberte si atmosféru a jděte na stropní svítidlo Magna! Absolutně miloval Magnu? Super! Tato stropní lampa je k dispozici také jako stojací lampa, závěsná lampa nebo stolní lampa.
Hodně prodávaný výrobek jde získat rovnou u nás ve známé rubrice stropni svitidla. Nyní si můžete vybrat ještě podobné produkty ve zmíněné rubrice snadno online!

Často hledaný produkt Průmyslové stropní svítidlo černé se sklopným zlatem - Magna od značky se skvělou pověstí QAZQA pohodlně seženete právě zde extra se slevou! Akční ceny již od 2 765 Kč.