Průmyslové stropní svítidlo černé se dřevem – Arthur

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98427 Stropní lampa Arthur rozzáří váš interiér! Díky kombinaci oceli a dřeva se tato stropní... více informací »
Průmyslové stropní svítidlo černé se dřevem - Arthur
Značka: QAZQA
1 019 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98427 Stropní lampa Arthur rozzáří váš interiér! Díky kombinaci oceli a dřeva se tato stropní...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98427
Stropní lampa Arthur rozzáří váš interiér! Díky kombinaci oceli a dřeva se tato stropní lampa perfektně hodí do vašeho robustního interiéru. Ocel je krásně dokončena v černé barvě. Mřížka nechává zdroj světla krásně vyniknout a vytváří na zdi pěkný světelný efekt. Lampa má výšku 25,5 cm a průměr 25 cm. Montážní deska má průměr 20 cm. Stropní svítidlo doplníte příjemným světelným zdrojem LED s maximálním výkonem 60 W, který se vejde do svítidla E27. Lampu můžete ztlumit pomocí externího stmívače; tak si určete svoji vlastní atmosféru v domě!
Oblíbený a akční produkt je dostupný rovněž tu na stránkách v sekci stropni svitidla. Nyní získáte zlevněné produkty z této populární sekce za báječnou cenu!

Tento skvělý kousek Průmyslové stropní svítidlo černé se dřevem - Arthur od značky s dobrým jménem QAZQA jde koupit zde nyní téměř zdarma. Za bezkonkureční cenu 1 019 Kč.